PROJEKT KONCEPCYJNY

Jest on szczególnie pomocny w przypadku mieszkań oferowanych przez developerów, gdy mamy możliwość wpływu na wnętrze zanim budynek zostanie wykończony. Projekt koncepcyjny ułatwia rozmowy podczas spotkań aranżacyjnych u developera i pozwala podjąć właściwe decyzje, które w konsekwencji oszczędzają czas i pieniądze.

Na projekt składają się : podział funkcjonalny wnętrza, ustawienia ścian działowych, propozycję oświetlenia i lokalizacji punktów instalacji elektrycznej, ustawienia mebli, urządzeń sanitarnych, kolorystyki wnętrza i doboru materiałów.

2-3 koncepcje wnętrza zobrazowane są wizualizacjami 3D, każde projektowane pomieszczenie przedstawione na kilku wizualizacjach. Projekt ten jest wizją wnętrza i zawiera każdy jego element łącznie z delikatną dekoracją.

Cena netto projektu koncepcyjnego to ok. 50-60 zł/m² .

 

Na pierwszym spotkaniu określamy potrzeby, preferencje oraz gusta inwestora. Ustalamy koszt i termin wykonania projektu. Pobieramy wówczas zaliczkę w wysokości 25 – 35% ceny projektu.

Kolejne spotkanie to omówienie zaproponowanych koncepcji i rozwiązań. Po ich akceptacji następuje zapłata dalszych 35 – 45% ustalonej kwoty.

Po 2-3 spotkaniach powstaje projekt koncepcyjny uwzględniający wszystkie czynniki realizowanej inwestycji. Koncepcja może być przedstawiona w kilku wariantach, w postaci rysunków, rzutów, widoków wnętrza. Zapłata ostatniej części 30% następuje w momencie oddania projektu.

Zamówienie projektu wraz z rzutami pomieszczeń może być przesłane do nas e-mailem.

Opis przygotowanego przez nas projektu, wizualizacje i rzuty w formacie jpg i pdf mogą być przesłane e-mailem, co umożliwi wykonanie wydruków.

Możliwość konsultacji i wprowadzania zmian zaproponowanych przez klienta na etapie prac nad projektem.

Bezpłatne konsultacje dotyczące projektowanego wnętrza do 3 miesięcy od jego przekazania.

Termin realizacji projektu : do uzgodnienia

 


Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Gdynia
© 2014 Studio Dobrego Wnętrza
Design by Ekspresowastrona.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.