CO NOWEGO W DIZAJNIE

OSKAR DIZAJNU 2016 dla kolekcji TRAKT, PARADYŻ

  • date
  • 25 sierpnia 2016

 JUŻ OD WRZEŚNIA 2016 W NASZYM STUDIO DOBREGO WNĘTRZA iŁAZIENKI

 NOWA EKSPOZYCJA  ŁAZIENEK

 

 NOWE TRENDY, NOWE WZORY

 

 A WŚRÓD NICH NAGRODZONA KOLEKCJA TRAKT !

 

Gala Red Dot to jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez w świecie designu, która skupia w jednym miejscu najlepszych projektantów oraz topowych producentów. Od ponad 60 lat wieńczy każdą edycję konkursu i porównywana jest do uroczystości wręczenia Oskarów. W tegorocznej imprezie wzięło udział ponad 1 200 gości z 57 krajów, w tym przedstawiciele Ceramiki Paradyż. Na uroczystej gali reprezentowali nas: Prezes Zarządu Adam Tępiński, autorka
nagrodzonej kolekcji Beata Dela z Działu Kreacji Produktu oraz Dyrektor Departamentu Marketingu Rafał Domaradzki.

 

Finałowym punktem wydarzenia była legendarna impreza Designer’s Night. Tradycyjnie już odbyła się w industrialnych przestrzeniach Red Dot Design Museum w Essen, mieszczącego się na terenie historycznego kompleksu przemysłowego kopalni Zollverein, wpisanego na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Podczas wieczoru zainaugurowano specjalną wystawę “Design on Stage”, na której prezentowane są produkty nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu. Wśród nich podziwiać można naszą polską kolekcję płytek gresowych  „Trakt” , która zdobyła uznanie międzynarodowego jury, złożonego z 41 niezależnych ekspertów.

 

ZAPRASZAMY !
ZESPÓŁ PROJEKTANTÓW STUDIO DOBREGO WNĘTRZA : )
iŁAZIENKI

Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Gdynia
© 2014 Studio Dobrego Wnętrza
Design by Ekspresowastrona.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.