O NAS

STUDIO DOBREGO WNĘTRZA

doceniając a przede wszystkim rozumiejąc rolę aranżacji wnętrz w otoczeniu współczesnego człowieka, łączy wiedzę,

zdolności i zaangażowanie własne i współpracujących z nami projektantów i wykonawców.

STUDIO DOBREGO WNĘTRZA swoją kreatywnością przyczynia się do tworzenia wnętrza domów, biur, hoteli, łazienek i pokoi kąpielowych o niepowtarzalnym charakterze. W swoich aranżacjachi projektach

afiljujemy preferencje przyszłych użytkowników a naszych Klientów z funkcjonalnością i dobrym stylem.

To dla Państwa otworzyliśmy sklep , gdzie prezentejemy bogatą ofertę produktów i stworzyliśmy możliwość zaprojektowania wnętrza w przestrzennej formie 3D przy wykorzystaniu najnowszego programu komputerowego do aranżacji wnętrz. Przedstawione trendy współczesnych jak i klasycznych materiałów wykończeniowych,płytek ceramicznych oraz armatury sanitarnej pozwolą Państwu na dokonanie satysfakcjonujących wyborów i zakupów. Nasz profesjonalnie przygotowany zespól pracowników służy Państwu doradztwem.
Jako firma, zajmujemy się sprzedażą detaliczną na terenie całej Polski. Jestesmy gotowi realizować indywidualne zamówienia produktów, jakie Państwo znajdują na stronach producentów różnych marek.

Nasze doświadczenie pozwala na realizację indywidualnych zamówień developerów, włascicieli hoteli, pensjonatów, architektów, projektantów jak i wszystkich wymagających Klientów ceniących komfort i dobry uznany

w świecie design.
Wyróżnia nas oferta realizacji zamówień i wprowadzenia rabatów dla stałych Klientów oraz system logistyczny umożliwiający dostawy materiałów na ternie całego kraju. Możliwe są także odbiory indywidualne towarów, lub wynajęcie transportu.
W swojej ofercie prezentujemy bogate wzornictwo polskich i zagranicznych producentów płytek ceramicznych , gresów szkliwionych, polerowanych, satynowych i technicznych, okładzin elewacyjnych
i najwyższą jakość armatury sanitarnej oraz szereg innych produktów wyposażenia wnętrz, łazienek , pokoi kąpielowych i basenów. Potwierdzeniem dbania o jakość sprzedawanych przez nas materiałów są cenione przez Klientów marki producentów, których produkty oferujemy.

STUDIO DOBREGO WNĘTRZA specjalizuje się w wykonywaniu

wizualizacji wnętrz online i obsłudze zamówień online

Jest to oferta dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na chodzenie po sklepach. Wystarczy przesłać nam odręczny rysunek np.łazienki – a nasi projektanci wyślą do Państwa wizualizację z dołączoną listą zakupów i ceną końcową wykonania aranżacji.

STUDIO DOBREGO WNĘTRZA Wykonuje także ARANŻACJE

koncepcyjne, kompleksowe i projekty częściowe:

funkcji, kolorystyki, doboru materiałów

W pracy wykorzystujemy w pełni legalne, nowoczesne i na bieżąco aktualizowane programy do aranżacji wnętrz pozwalające na dokładne odwzorowanie projektowanych wnętrz oraz

przedstawienie ich w postaci fotorealistycznych wizualizacji.

Sprzedajemy w pełni profesjonalne aranżacje w atrakcyjnych cenach.


Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Gdynia
© 2014 Studio Dobrego Wnętrza
Design by Ekspresowastrona.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.